درباره عصر جدید مامایی

آشنایی با تیم عصر جدید مامایی

تیم عصر جدید مامایی اولین و تنها موسسه اموزشی است که اختصاصا در حوزه مامایی فعالیت دارد. عصر جدید مامایی متشکل از اساتید برجسته و با تجربه علمی در حوزه های مطب داری و رتبه های برتر برای تدریس کنکور ارشد و دکترای مامایی می باشد.

logo

این موسسه در دو بخش به قشر مقدس مامایی خدمت رسانی میکند. بخش اموزش های مطب داری حرفه ای در مامایی و بخش اموزش دروس ارشد و دکترا مامایی به اسان ترین روش های ممکن. برای اشنایی بیشتر با ما ادامه مطلب رو بخون!

بخش اول خدمات موسسه اموزش مطب داری حرفه ای در مامایی می باشد که به صورت اموزش های مجازی و با کیفیت در قالب وبینار و ویدئوهای اموزشی در اپلیکیشن در حال خدمت رسانی است. تمام تلاش شبانه روزی تیم بر چند هدف اساسی استوار است.

یک ماما بتواند به صورت مستقل تشخیص دهد و درمان های به روز را مطابق با جدیدترین رفرنس ها و جدیدترین برندهای دارویی بشناسد. نکته بسیار حائز اهمیت استراتژی مطب داری است.

بنظر شما چرا مطب های نوپا اکثرا خالی است؟ ما در عصر جدید مامایی با استفاده از تجارب اساتید برجسته که در حوزه ی مطب داری موفق هستند استراتژی مطب داری در مامایی را به مخاطبین محترم عصر جدید مامایی بیاموزیم همچنین از خطاهای احتمالی جلوگیری کنیم.

زمانی ماما جایگاه اصلی خود را در جامعه به دست می اورد که با قدرت باشد و ایا در دنیای علوم پزشکی چیزی بجز تشخیص، درمان درست و اپدیت بودن شما را با قدرت می کند؟ عصر جدید مامایی با بررسی اخرین رفرنس ها و اخرین مقالالت معتبر دنیا جدیدترین اطلاعات را به روش کاملا کاربردی و نسخه نویسی اموزش میدهد.

چرا بعی از اساتید با وجود علم فراوان نمی توانند مخاطب را جذب خود کرده و پروسه اموزش را تسهیل کنند؟

چرا در اکثر کلاس های دانشگاه بعد از 10 دقیقه همگی خسته می شویم و خوابمان میگیرد با اینکه میدانیم مطالب مهم است؟

عصر جدید مامایی با رعایت استاندارد اموزش پدیده ی فوق العاده ای را ایجاد کرده است طوری که بیش از 95 درصد مخاطبین بعد از 3 ساعت تدریس اظهار خستگی نمی کنند و تمایل دارند یادگیری و اموزش ادامه یابد. این مطلب را می توانید در پیام های رضایت شرکت کنندگان در بخش رضایتمندی سایت ببینید.

از دیگر اهداف مهم عصر جدید مامایی، هزینه های بسیار کم دوره ها می باشد. هدف اصلی از اینکه دوره های مطب داری مامایی هزینه ای معادل یک هفتم هزینه دیگر وبینار دارد این است که تمام عزیزان قادر به شرکت باشند. ما معتقدیم زمانی مامایی به جایگاه اصلی خود دست میابد تا همه در کنار هم با علم و اپدیت باشیم.

عصر جدید مامایی برای انکه یادگیری تسهیل شود با پرداخت هزینه های گزاف سازوکار اپلیکیشن سینوهه را فراهم کرده است. بنابراین نگران نوت برداری نباشید کل ویدئو وبینارها در قالب اپلیکیشن به صورت دائمی و با کیفیت در اختیارتان قرار می گیرد. پس برای دانلود این اپلیکیشن کاربردی مطب داری در مامایی اینجا را کلیک کن.

توام می تونی مطب خودتو داشته باشی

ما بهت کمک می کنیم

اما در بخش دوم که امادگی برای کنکور ارشد و دکترا می باشد:

در این بخش با به بهره مندی از رتبه های برتر کنکور ارشد و دکترا جزوات خلاصه و مفیدی اماده شده است که در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.این جزوات خلاصه های بسیار کاربردی با تاکید بر نکات مهم که سال ها مورد توجه طراحان سوالات کنکور بوده تنظیم شده است.

بنابراین دیگر نیاز نیست در تایم کم حجم بالایی از کتاب ها را مطالعه کنید کافی است در تایم کم حجم کمی را چند بار بخوانید. همچنین کلاس هایی به صورت انلاین و افلاین تهیه شده است که شما را در این مسیر یاری دهد. برنامه ریزی و مشاوره در این بخش کاملا رایگان می باشد.

تجربه دنیایی جدید، با عصر جدید مامایی