دانلود رایگان سوالات کنکور مامایی 93 تا 402 با پاسخ تشریحی

Midwifery exam questions
()

در این مطلب دفترچه سوالات کنکور ارشد مامایی 1393 تا 1402 در اختیار شما قرار گرفته است. همچنین پاسخ تشریحی کامل هر سال در ادامه سوالات همان سال وجود دارد.

سال کنکوردانلود فایل pdfپاسخ تشریحی دارد؟
1393دانلودبله
1394دانلودبله
1395دانلودبله
1396دانلودبله
1397دانلودبله
1398دانلودبله
1399دانلودبله
1400دانلودبله
1401دانلودبله
1402دانلودبله

دانلود رایگان سوالات کنکور ارشد مشاوره در مامایی

همان طور که واقف هستید هر سال در کنکور ارشد مامایی و ارشد مشاوره در مامایی یکسری سوالات مشابه سالهای قبل هستند بنابراین اگر شما داوطلب کنکور ارشد هستید باید سوالات 10 سال اخیر را حتما مطالعه بفرمایید.

حسن دیگر آن این است که شما با خط فکری طراح سوال آشنا می شوید و برای جمع بندی پیشنهاد می کنیم حتما به مباحثی که طی 10 سال اخیر مورد توجه طراحان سوال بوده است توجه ویژه نمایید.

Midwifery field 4

فایل هایی که در عصر جدید مامایی در اختیارتان قرار دادیم سوالات کنکور ارشد مامایی و مشاوره در مامایی از سال 1393 تا سال 1402 می باشد در هر فایل پاسخ سوال به شکل کلید آماده است. اگر شما تمایل دارید هر سوال را تحلیل کنید و پاسخ تشریحی مفصل آن را بدانید می توانید از محتوای باقلوای کنکوری عصر جدید مامایی استفاده کنید. در باقلوای کنکوری تک تک سوالات به روش ویدئویی آموزش داده شده و کل آن مبحث تدریس و تحلیل شده است.

 

دوره آموزشی باقلوای 10 ساله شیرین کنکوری برای کنکور ارشد مامایی

راز موفقیت در کنکور ارشد مامایی و ارشد مشاوره در مامایی تنها تسلط بر تست های خط به خط کتاب می باشد. ما در عصر جدید مامایی برای اولین بار در ایران کتاب 3 جلدی زیره ذره بین عصر جدیدمامایی را چاپ کرده ایم که هزاران نکته و تست از هر بخش دارد. دانشجویانی که نیاز به نکته و تست دارند می توانند محتوای نکته و تست که مجازی است و یا کتاب زیره ذره بین عصر جدید مامایی را سفارش دهند.

دوره آموزشی نکته و تست برای کنکور ارشد مامایی

برای قبولی ارشد مامایی و ارشد مشاوره در مامایی چه کنیم؟

یادتان باشد برای قبولی در کنکور مامایی باید علاوه بر تست 10 سال کنکور ارشد و دکترا به تست های خط به خط کتاب مسلط باشید زیرا طی سال های اخیر سوالات کنکور بسیار مفهومی شده است بنابراین خط به خط کتاب را باید به روش مفهومی یاد بگیرید.

در محتوای مجازی نکته و تست در ابتدای هر فصل به طور جداگانه نکات را قرار دادیم تا شما برای مرور سریع و جمع بندی دیگر نیاز نباشد کل کل را مطالعه کنید. از طرفی در بخش تست ها از تست خط به خط کتاب، تست کنکور ارشد و دکترا همچنین تست های استخدامی استفاده کرده ایم.

Comparison of midwifery and nursing 4

در کتاب زیر ذره بین عصر جدید مامایی در ابتدای هر فصل جداگانه نکات و در ادامه تست های تالیفی، تست های خط به خط کتاب، تست های دکترا، تست های ارشد و تست های استخدامی راآورده ایم و در هر بخش از پاسخ تشریحی مفصل برای تحلیل سوال استفاده کرده ایم تا دانشجو با خیال راحت به تعداد زیادی از تست ها مسلط شود.

برای موفقیت در کنکور ارشد مامایی چی بخونم و چطوری بخونم؟

راهنمای جامع شرکت در کنکور ارشد مامایی

ضرایب دروس ارشد مامایی و ارشد مشاوره در مامایی

دقت کنید در سال های قبل درس داخلی جراحی برای ارشد مشاوره در مامایی ظریب صفر داشت در حالی که طی سال های اخیر این درس برای مشاوره در مامایی ظریب 1 گرفته است.

در مورد درس زبان عمومی دقت بفرمایید درست است ظریب آن 3 می باشد اما تاثیر گذاری درس زبان در کنکور ارشد مامایی و ارشد مشاوره در مامایی از تمام دروس بیشتر است زیرا تعداد سوالات آن از تمام دروس بیشتر است.

منابع ارشد مامایی و ضرایب دروس

نظرت درباره محتوا چیه؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بده

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

مائده شرقی وب‌سایت
مدیر عامل موسسه آموزشی عصر جدید مامایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *